Bizi Arayın Konum

Turgutlu Yangın Alarm

Turgutlu Yangın Alarm

Yangın algılama ve ihbar sistemi, yangın durumunda yangın olayını en erken sürede algılayarak olası can ve mal kaybının önüne geçilmesi veya en aza indirilmesi için belirli yönetmelikler ve standartlar doğrultusunda binalarda bulunması zorunlu olan elektronik güvenlik sistemidir.

3D Güvenlik’in sunduğu Yangın Algılama Çözümleri;

EN sertifikalı, doğru ve güvenilir yangın algılama sistemleri için geniş bir ürün portföyü sunar.
Algılama hızı sayesinde olası yangın olayları henüz başlamışken algılanır ve erken müdahale için zaman kazanılır.
Düşük arıza oranı ve uzun ömürlü cihazlar sayesinde bakım ve onarım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Akıllı sinyal işleme ile donatılmış olan  akıllı yangın dedektörleri, kararlı algılama özelliği sayesinde yanlış alarmları en aza indirir. 
Özel yazılımlar kullanılarak, yangın panelleri diğer bina yönetim sistemlerine de entegre edilebilir. Olası bir yangın durumunda asansörlerin konumundan, merdiven basınçlandırma fanlarının ve duman tahliye sisteminin aktivasyonuna kadar yangının yayılmasını önleyen ve tahliyeyi kolaylaştıran aksiyonlar, entegre sistemler aracılığıyla otomatik olarak gerçekleştirilebilir.
Uzaktan Yangın Algılama Hizmetleri ile yangın algılama sisteminde oluşan arızalar uzaktan belirlenerek sisteme müdahale öncesi gerekli ekipmanın sağlanmasında ön bilgi verir ve bakım ve servis müdahalesinde zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Güvenli bir ağ bağlantısı üzerinden yangın algılama sistemini uzaktan yapılandırmak ve izlemek, dedektörlerin kirlilik düzeyinin ölçümlerini görmek, servise ihtiyaç duyacak ekipmanları tek bir arayüzden kolayca tespit etmek mümkündür.

Video tabanlı yangın algılama sistemi yangının kaynağında alevi ve dumanı algılayarak, yangına erken müdahale için zaman kazandırır ve oluşabilecek can ve mal kaybının önüne geçer veya en aza indirger. Uçak hangarları, antrepolar ve tüneller gibi geniş alanlarda yangın algılama sistemini destekleyici unsur olarak görev alır.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
3D Güvenlik'de Kariyer

Üretim, pazarlama ve servis ekibimiz ile bir aile olmanın mutluluğunu yaşayarak ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyer Başvurusu
Teklif Alın

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

3D Güvenlik Sistemleri Manisa 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.