Bizi Arayın Konum

Akhisar Network Çözümleri

Akhisar Network Çözümleri

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Kurumsal Network Altyapıları
Kablosuz Yerel Alan Ağları
Load Balancing
Yapısal Kablolama
Fiber Optik Sistemler
 

1.KURUMSAL NETWORK ALTYAPILARI

Network birbirine kablolarla bağlanmış server, Printer, PC, modem gibi birçok haberleşme ekipmanının en ekonomik ve verimli yoldan kullanılmasıdır. Network insanların bireyselce değil, ortak çalışmalarını sağlar.

Network, veri, yazılım ve takım paylaşımıdır. Küçük bir ağ iki bilgisayardan ulaşabileceği gibi, büyük bir ağ binlerce bilgisayar, fax-modem, cd-rom sürücü, printer ve bunun gibi ekipmanlardan oluşur.

Network zaman ve para kazancı sağlar. Başarı için işletmenin sadece ofis içinde değil, tüm dünya ile haberleşmesi gerekir. Paylaşım söz konusu olduğundan donanım tüm personel tarafından kullanılabilir, her bir birey için extra printer, modem, disk ünitesi gerekmez. İnternet erişimi de bir ağ üzerinden paylaştırılabilir. Bugün bütün uygulamalar Ağ altyapısı üstüne çalıştırılmaktadır. Bundan dolayıdır ki güçlü bir Ağ altyapısının kurulması şirketler için artık olmazsa olmazlardan birisi olmuştur.

2.KABLOSUZ YEREL ALAN AĞLARI

3D GÜVENLİK, Wi-Fi ve Wimax teknolojileri konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerine yenilikçi iletişim çözümleri sunmaktadır. Proje tasarımı, danışmanlık, kuruluş, işletme ve bakım hizmetleri ile müşterilerine güvenli bir iletişim altyapısı sunmaktadır.


3. LOAD BALANCING

017   019    055

4.YAPISAL KABLOLAMA

Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network sistemlerinin  kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur. Bu denli önemli olan kablolama alt yapısı kurumların toplam network yatırımlarının %2’sini
oluştururken, karşılaştığımız network problemlerinin %80’inin temelinde hatalı tasarlanmış ve uygulanmış kablolama sistemleri tespit edilmiştir.

3D GÜVENLİK, uzman kadrosunun network sistemlerine bütünsel bakışı ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri yapısal kablolama sistemleri kurar.

3D GÜVENLİK, olarak yaptığımız yapısal kablolama sistemlerinin başarısının arkasındaki en önemli etken şunlardır:

Doğru Tasarım ve Projelendirme
Kaliteli İşçilik
Test,Etiketleme ve Dökümantasyon

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
3D Güvenlik'de Kariyer

Üretim, pazarlama ve servis ekibimiz ile bir aile olmanın mutluluğunu yaşayarak ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyer Başvurusu
Teklif Alın

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

3D Güvenlik Sistemleri Manisa 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.