Bizi Arayın Konum

Turgutlu Fiber Optik

Turgutlu Fiber Optik

Fiber optik altyapı sistemi kurumların sahip olduğu tüm altyapı sistemlerinin verimli ve hızlı bir şekilde çalışabilmesi için büyük önem taşımaktadır. Çoğu kullanıcının basit tak ve çalıştır ağ iletişimi ile ilişkilendirdiği bakır bağlantısı, çok fazla elektromanyetik alana maruz kalma ve ortamlara karşı hassas olma nedeniyle daha yavaş ağ kurtarma gibi zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır. Bakır kablolarda bant genişlikleri iletkenler arasında meydana gelen kapasitans ve indüktans nedeniyle sınırlanmaktadır. Optik frekanslar daha geniş bant genişliklerine sahiptir. Hızlı kurulum imkanı sağlar. Bu nedenlerle fiber optik fiziksel altyapı kurulumu daha çok tercih edilmektedir ve bakıra kıyasla daha çok avantaj sağlamaktadır.   


Fiber Optik Altyapı kurulumu yapılırken sistemin gelecek günlerde büyümesi de düşünülerek hareket edilmelidir. Bu nedenle doğru planlama ve projelendirme en önemli ilk adımı oluşturmaktadır. Yapılan sonlandırma işleminin ardından tüm altyapı test edilir ve fiber optik altyapı sisteminin etiketlenmesi yapılmaktadır. Sistemin düzenli çalışması ve sonradan oluşabilecek herhangi bir problemin tespitinde planlı ve iyi bir etiketleme önemlidir. Tüm işlem adımları için alanında uzman kadromuzla sizlere kaliteli ve kusursuz hizmet sunuyoruz.

 

Fiber optik altyapı kurulumu kapsamında ; Rack kabinet temini, sistem odası, veri merkezi kurulum hizmeti, switch, patch panel montaj ve testi, fiber optik sonlandırma, ölçüm ve test hizmeti veriyoruz.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
3D Güvenlik'de Kariyer

Üretim, pazarlama ve servis ekibimiz ile bir aile olmanın mutluluğunu yaşayarak ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyer Başvurusu
Teklif Alın

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

3D Güvenlik Sistemleri Manisa 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.