Bizi Arayın Konum

Kemalpaşa Fiber Optik

Kemalpaşa Fiber Optik

Günümüzde, çok geniş bir yelpazedeki haberleşme protokollerini destekleyecek altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için Fiber Optik Kablolama Çözümleri kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Özellikle hız ve bant genişliği ihtiyacının önemli olduğu uygulamaların yanı sıra; mesafe ve elektromanyetik etkileşim gibi problemleri bertaraf etme gereksinimi duyan çok farklı haberleşme sistemleri / protokolleri, ancak Fiber Optik Altyapı Sistemleri ile problemsiz bir iletişim ortamına kavuşmaktadır.

Bu kapsamda CCTV ve IP Kamera sistemlerinde, IPTV sistemlerde ve Network altyapılarında Fiber Optik Teknolojiden yararlanılmaktadır.

Fiber optik üzerinden ağ bağlantısı ve iletişim hizmetleri, network (LAN) ve FTTX kullanımları için cihazlar, fiber optik connectör, Patchcord, adaptör, (IF) Dönüştürücü, Fiber optik güç-metre, lazer kaynak, sled kaynak,Multimode ve SingleMode Otdr Test ,Fiber Optik splice ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Fiber Optik Kablolama Sitemleri

Fiber optik altyapı hizmetleri kapsamında, İzmir'de merkez ofisimizde tüm projelendirmeler, yatay geçişlerin keşif ve uygulamaları,yer altı kazıları, yol geçişlerinin keşif ve uygulamaları ve bu çalışmaların tamamının yasal izinlerinin alınması hizmetleri verilmektedir. Bu çalışmalarda FTTx Fiber Optik güzergahın oluşturulması, BackBone güzergahı Fiber Optik Sonlandırma Fusion Splice ve OTDR testleri, kabin montajının yapılması, kablolama çalışmaları, test ve devreye alınma hizmetleri tarafımızdan yapılmaktadır.


FİBER AVANTAJLARI

Fiber optik kablo diğer kablolara kıyasla daha fazla bilgi taşıyabilir.
Bu teknolojinin hızı ve bant genişliğini daha fazladır.
Sinyal kaybı daha düşük olduğundan daha yüksek hızlarda ve çok daha uzun mesafelerde veri aktarımı yapabilir. Bu mesafe repeater kullanılmadan 2 Km'ye kadar çıkabilir.
Elektomanyetik alanlardan etkilenmez, parazit oluşmaz. Çünkü fiber kablodan elektrik değil ışık aktarılır.
Fiber kablolar enerji yaymazlar, dolayısıyla, diğer iletişim sistemleriyle girişime yol açmaları mümkün değildir.
Fiber kablolar, aşındırıcı sıvılardan ve gazlardan daha az etkilenirler. Fiber optik kablolar fiziksel bir kuvvet uygulanmadıkça ömür boyu garantilidir, sağlam izolasyona sahiptir.
Metalik kablolarda, iletkenler arasında kapasitans ve iletkenler boyunca indüktans meydana gelir. Bu özellikler metalik kabloların, bant genişliklerini sınırlayan alçak geçiren filtreler gibi hareket etmelerine neden olur.
Ham maddesi sınırsızdır. (toprak)
Fiber sistemlerin metalik malzemede daha uzun süre dayanacağı varsayılır. Nedeni, fiber kabloların çevre koşullarındaki değişikliklere daha dayanıklı olduğu kabul edilir.

Fiber Optik Sonlandırma,Fiber Sonlandırma işlemleriniz ve fiber ürünleri temini için öncelikle İzmir ve tüm Türkiye'de hizmetinizdeyiz. 

Firmamız siz değerli müşterilerine fiber optik network altyapısı ile tüm dizayn, kablolama ve sonlandırma hizmetlerin vermektedir.

Fiber optik sonlandırma, fiber sonlandırma İzmir.

Ceyhan İletişim Sistemleri İzmir ili başta olmak üzere Ege bölgesi ,Akdeniz bölgesi ve tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.

Fiber Optik Hizmetlerimiz..:

Fiber Optik Sonlandırma;

Sonlandırma Fiber Optik Kablo Ek Montajı;

Fiber Optik Kablo (fusion splicer);

Fiber Optik Kablo MultiMode OTDR Testi;
Fiber Optik Kablo SingleMode OTDR Testi;
Fiber Optik Danışmanlık Hizmetleri;

Fiber Sonlandırma;
Aktif(switch) ve Pasif(kablolama) Network Ürünleri;
Fiber Optik Kablo Sonlandırma ve OTDR Test Hizmetleri;
Bu isteklere karşılık olarak fiber optik altyapı hizmetlerinde projelerinizin başlangıç aşamasından teslim aşamasına kadar bütün fazları gerçekleştirerek anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Fiber optik altyapı ihtiyaçlarınız için; Yerinde inceleme, projelendirme, kablo çekimi, fiber optik sonlandırma (OTDR test raporlama – dokümantasyon), fiber optik devreye alma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
3D Güvenlik'de Kariyer

Üretim, pazarlama ve servis ekibimiz ile bir aile olmanın mutluluğunu yaşayarak ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyer Başvurusu
Teklif Alın

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

3D Güvenlik Sistemleri Manisa 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.