Bizi Arayın Konum

Kemalpaşa Kamera ve Güvenlik

Kemalpaşa Kamera ve Güvenlik
Güvenlik ve IP Kamera Altyapı
 
3D Güvenlik, yüksek çözünürlüklü kameralar ve son teknoloji kayıt platformları kullanılarak oluşturulan IP Kamera sistemleri ile kurumlar için güvenlik amaçlı izlemenin yanı sıra, akıllı video analiz yöntemleri ile personel, işletme, üretim takibi veya müşteri trafiğinin kontrol edilmesi gibi kurumların verimlilik ve karını arttıracak çözümler sağlamaktadır.
 
3D Güvenlik ,Güvenlik ve CCTV Altyapı
 
Biz , sizler için en uygun IP Kamera çözümünü en etkili biçimde tasarlamaktayız. Uygulamalarımızda kullandığımız IP Kamera sistemleri akıllı çözümler sağlamak üzere tüm güvenlik sistemlerine entegre edilebilir. Video analiz sistemleri sadece çevre güvenliği sağlamaz, dijital kayıt ve ağ video aktarım teknolojileriyle çevre yönetim ve kontrolü de sağlar. IP tabanlı kamera sistemleri ile, kamera içeriği networkteki bir Video Kaydedici (NVR) de depolanabilir ve sanal olarak en yüksek video ve ses kalitesinde dünyanın herhangi bir yerinden erişilip izlenebilir.
 
 
Hizmetlerimiz;
 
IP Kamera Sistemleri,
Çok noktalı sistemlerin tek merkezden yönetimi,
Video analiz uygulamaları,
Diğer güvenlik sistemleri ile entegrasyon,
Geçiş kontrol sistemleri
Akıllı Video Analiz Uygulamaları
 
Video analiz, kameralar ile elde edilen video görüntülerini sayısal olarak yorumlamaya ve olası tehditleri olay başlamadan yada başlar başlamaz algılayarak erken müdahaleyi amaçlar. Akıllı video analiz, analog algılama sistemlerden farklı olarak, gerçek bir tehdidi çevresel etkilerden ayırabilir. Bu sayede yanlış alarmları elemine edilerek operatörlere gerçek olay bilgilerinin verilmesini sağlar. Video analiz fonksiyonları; sanal bir hattan geçen kişi yada araçları çift yönlü olarak saymakta, belirli bir yönün tersine hareket eden kişi yada nesneleri algılamakta, belli bir alana belli bir süreden fazla bırakılan nesneleri algılamakta yada ortamdan alınan (çalınan) objeleri algılamakta kullanılabilir. Bunun yanında belli bir alanda toplanan insan grupları yada belli bir alanda amaçsız olarak dolaşan kişiler algılanabilir. Algılama durumunda sistem alarm üreterek, güvenlik senaryosu kapsamında kendisine bağlı diğer sistemleri tetikleyebilir yada önceden tanımlanmış noktalara alarm bilgisi geçebilir.
 
Kişi ve araç sayma (People counting -  vehicle counting)
Ters yönden giriş (Wrong way detection)
Yasak bölge ihlali (Restricted area)
Sahipsiz bagaj (Unattended baggage)
Kayıp obje (Object removal)
Başıboş dolaşma (Loitering)
Uygulama Alanları: Alışveriş Merkezleri (AVM), Ceza ve Tutukevleri, Endüstriyel Üretim, Hastaneler, Havalimanları, Ofis, Plaza ve İş Merkezleri, Rezidanslar ve Siteler, Mağazalar, Restoranlar ve Oteller.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
3D Güvenlik'de Kariyer

Üretim, pazarlama ve servis ekibimiz ile bir aile olmanın mutluluğunu yaşayarak ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyer Başvurusu
Teklif Alın

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

3D Güvenlik Sistemleri Manisa 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.