Bizi Arayın Konum

KAMERA VE GÜVENLİK


Güvenlik amaçlı Kapalı devre kamera sistemlerinde (CCTV) geniş bir çözüm hizmet alanına sahibiz. Her kurumun ve müşterimizin  riskli alanlarının  analizini titizlikle gerçekleştirip, o kurumun ve müşterimizin gerçek ihtiyaçlarına ve  gereksinimlerine en uygun "Kaliteli ve Yüksek Korumalı Güvenlik Teknolojileri"  ile çözümler  sunuyoruz.

 

Kamera sistemlerinde  kurulumdan sonrada  bakım anlaşması yaparak , Güvenlik kamera sistemlerinin  düzenli olarak çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına fokuslanmasını sağlıyoruz. Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt cihazları  veya bulanık görüntü veren bir kamera sistemi  ile karşı karşıya kalınmamasını sağlıyoruz.

 

Manisa  Güvenlik Kamera sistemleri ile  Kurumsal ise birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatlerini mobilden ve akıllı video analizleri ilede verimliliğini denetleme imkanı sahip olacaksınız. Manisa Güvenlik  Kamera sistemlerinin kurmulş olduğu sistemi  izlemek için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır.

 

Manisa güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları alandaki bir kayıt cihazına kayıt eder ve size  internet üzerinden  isterseniz merkezi bir sunucu  veya bilgisayar  üzerinede kayıt  edebilirsiniz. Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçmiş olursunuz. Kurumda farklı yetkilerdeki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Güvenlik Kamera  sistemine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler. Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapılabilirler. Dahası dilerlerse kaydedilen bu görüntüleri video klipler halinde bilgisayarlarına ya da  usb belleğe veya harici harddiskede  kopyalayabilirler. Manisa Güvenlik Kamera  sisteminde kullanılan kameralar ile akıllı video analizleri (sanal sınır,yasak bölge,bölge giriş,bölge çıkış,kayıp nesne yabancı nesne,koşma analizi)hareketi algılayıp kayda başladığı anda, kurum yetkililerine otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir. Kurumdaki yetkili dilerse sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip ve zoom yapabilirler ; cep telefonu ya da bilgisayarı aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirler.

Referanslar

Çözüm Ortaklarımız

Alanında uzman ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
3D Güvenlik'de Kariyer

Üretim, pazarlama ve servis ekibimiz ile bir aile olmanın mutluluğunu yaşayarak ekibimize katılmak ister misiniz?

Kariyer Başvurusu
Teklif Alın

Tüm iletişim ihtiyaçlarınız için firmamızdan teklif alarak güvenilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Teklif Formu

3D Güvenlik Sistemleri Manisa 2020 © Tüm Hakları Saklıdır.